Kingman

SPYDER VS 1

Na první pohled vypadá Spyder VS 1 jako ideální značkovač pro rekreační hráče, pracuje s CO2, je vybaven "okem" a střeleckými módy. Navíc pěkně vypadá, je z kvalitních materiálů a má několik vychytávek, které zvyšují uživatelský komfort.


Tunning:
není

Spyder VS1 je základním modelem sportovně / rekreační řády VS-série od firmy Kingman.
VS-1 je vybaven kvalitním elektronickým "okem" pro sledování kuliček a plně stavitelnou spouští, která umožňuje teoretickou kadenci až do 20 ran/sec. Kromě klasického semi-módu má elektronika VS-1 i trojkové dávky (vše i s možností vypnutí nebo zapnutí oka).
Zbraň má dále základní hlaveň o délce 9,5“, antisifon v přední ručce a samomazný závěr hlavně z delrinu se šikmým náběhem vzduchu.
Vzhlem k tomu, že VS-1 není vybavena regulátorem, může na rozdíl od vyšších modelů této řady (VS2, VS3) fungovat i na CO2. Toto ocení hlavně úplní začátečníci nebo rekreační hráči, kteří hledají zbraň vybavenou okem a už nechtějí investovat do vzduchové láhve.
V balení naleznete nabíjecí baterii, nabíječku, sadu těsnění, šroubky, návod a kolínko.
VS-1 je velmi lehká, hlavně kvůli plastovému rámu spouště. Po výměně hlavně za kvalitnější typ (Smart Parts, Dye) můžete klidně vyrazit i na nějaký Rookie turnaj, kde budete mít diky vysoké kadenci jistou výhodu. Jen je třeba nezapomenout odstranit zevnitř zbraně malý switch, který deaktivuje možnost střílet trojkové dávky.

Je konec s trháním kuliček závěrem, jako se to stávalo u typů Elektra a ElektraDX. Hodně zábavy a vítězství přeje Alesh.
P.S: Díky Paintball Shopu Brno za zapůjčení VS-1.

VS1

VS1

VS1

VS1

VS1

VS1

VS1

Za zapůjčení díky Paintball Shopu Brno

Zdroje: http://www.militarygames.cz/spyder-vs-1

Přidat komentář


Foto z akce

 
spinner

Na Fóru

Vyhledávání

Kdo je online

Právě přítomno: 206 hostů a žádný člen