Spyder Sonix

Spyder Sonix se podobně jako Victor opět dělá ve dvou barevných provedení. V tomto případě to jsou matná titanová a matná červená. Opět jsem mohl posoudit jen jednu z barevných provedení a to titanovou. A i v tomto případě je vzhled opravdu výborný. Pojďme se ale raději podívat pod kabát nového Sonixe.

Tuning: není

Ten je oproti staršímu modelu prakticky ve všem minimálně o trošku lepší (samomazný závěr, rozborka, hlaveň, rukojeť a celkové provedení). Jelikož je většina věcí stejná jako u nového Victora a již jsem je detailně popsal, tak se mrknem jen na to co je u Sonixu jiné a toho zase není až tak moc. Prakticky se jedná jen o kovovou přední ručku pro lepší a pohodlnější držení a na ní navazující vertikální ASA adaptér s přední komorou. Vertikální ASA adaptér umožňuje montáž kvalitního antisifonu nebo regulátoru přímo na zbraň. Taková konstrukce umožňuje také vertikální montáž CO2 láhve, což lze ocenit hlavně při hraní paintballu v chladném počasí, kde vertikálně umístěná láhev funguje jako nejlepší antisifon a tím pádem dojde mnohem později k problémům se zamrznutí CO2.
Ještě na jeden menší rozdíl bych málem zapomněl v balení Spyderu Sonix je vertikální kolínko se šroubky, kdežto u Victora je základní kolínko bez šroubků :)

Přidat komentář