Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Nábor

Nábor 5 roků 5 měsíců zpět #1

• Chimm
  • Uživatel
Zdravím,

Chtěl bych se zeptat na nějaké bližší info o vaší paintballové grupě, jak to u vás chodí, vaše požadavky atd... rád bych se k vám přidal. Jsem z Brna, 25 let, základní výbavu a zkušenosti mám. Doteď jsem hrál dost rekreačně a jedna hra za čtvrt roku se mi zdá málo :) tak bych rád zažil nějakou tu pořádnou akci.

Díky
Martin
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Nábor 5 roků 5 měsíců zpět #2

• Ludin
  • Administrator
  • Ludin - Delta 2-2
Zdarec. Přidat se určitě můžeš. Co potřebuješ vědět? Hrajeme military, někdy něco tvrdšího. Je nás momentálně 10 aktivních, ale stejně se scházíme na akce tak v pěti, tak se nám posila určitě hodí. Teď dva víkendy po sobě máme akce, kdyby jsi se chtěl zúčastnit. Většinou hrajeme po třech týdnech plus mínus, i když teď sme měli pauzu. Napiš co tě zajímá.
... neboť, kdo tu dnes se mnou proléval krev, stane se mým bratrem

Nábor 5 roků 5 měsíců zpět #3

• Chimm
  • Uživatel
Ahoj, Mno sám pořádně nevím co je potřeba vědět. jak je to u vás se členstvím, koukal jsem i po jiných týmech a některé praktikujou styl že si vybírají hráče kteří se akce zúčastní a kteří ne, což mi nepřijde moc fér.

Ohledně výbavy, mám tippmanna Sieru One v základu, byl jsem s tím zatím na 2 akcích. Doufám že můj gravitační zásobník nebude nikoho pohoršovat :) Nevím jak je to u vás s ostatní výbavou, vysílačka atd, tu nevlastním ...

Každopádně o víkendu bych mohl, celkově mám víkendy volnější.

Nábor 5 roků 5 měsíců zpět #4

• Ludin
  • Administrator
  • Ludin - Delta 2-2
No s tím členstvím, máme členy co chodí a nechodí, spíš podle Práce, rodina, nemoc atd. Samozřejmě je lepší, když se nás sleze co nejvíc, ale to u nás nerozhoduje. Důležitá je snaha a u nás je to zatím volnější. Stejně by jsi zezacatku chodil jen tak a jak by tě to bavilo, tak by jsi se přidal. Platíme ročně každej 500kč který jsou na týmový věci a tak. S tím zasobnikem je to tvoje věc, ale u nás se hraje s maximálně 50ks kuliček v zásobníku, proto máme ty malý na 50 a někteří na spodní podávání. Zbraň je ok je to kazdyho věc. Vysílačka je důležitá, ale dá se půjčit jako spousta jiných věcí co máme v eraru. Dej sem nějaký kontakt tel nebo mail nebo něco. Gucky jakožto náš velitel se ti ozve skrz sobotu jestli by jsi šel. Jede se do milovic. Jo a máš profil na www.military-paintball.cz? Tam jsou profily akcí, kterých se zúčastníme.
... neboť, kdo tu dnes se mnou proléval krev, stane se mým bratrem

Nábor 5 roků 5 měsíců zpět #5

• Chimm
  • Uživatel
50 kulí na hru ? To není moc, Jak dlouho ta hra trvá ?

btw 500m,- za rok není problém...

Pokud tedy můžu, tak bych se tento víkend zůčastnil na zkoušku, ták se tedy přihlásím.
  • Strana:
  • 1
  • 2