Mise 3: Den zúčtování

 

 

Situace:

Armáda systému se hodlá přeskupit a naplánovat novou strategii pro likvidaci Odporu. Všichni vojáci jsou tedy na svých základnách, kde si chystají výstroj, výzbroj a odpočívají. Hnutí Odporu však na nic nečeká a rozhodne se na jednu základnu zaútočit…

 

 

Operace likvidace

Odpor zaútočí na základnu a zlikviduje nepřátelskou armádu jednou pro vždy.

 

Realizace

Delta zbuduje opevnění, kde vyvěsí viditelně dvě stejné vlajky. Vzdáleny od sebe 15-20m. Úkolem Odporu je dobýt pozice vlajek a po tom obě pozice držet 30min (čas se počítá od obsazení druhé vlajky).
Odpor, nic nebuduje, ale alespoň schromaždiště je samozřejmostí. Armáda samozřejmě může do prostoru vysílat hlídky a postupně likvidovat odpočívající odbojáře. To je však jen doporučení.
Každý bojovník má pět životů na celý den.
Aby byl Odpor úspěšný, musí držet obě dvě vlajky. Pokud na konci svých životů, nebo sil, drží jen jednu, vyhrává armáda.

Akce je určena pro více hráčů. Proto každá ze stran, kromě svých dosavadních bojovníků, zajistí ještě další hráče. Jde o finální velkou bitvu. Ideální představa je 30 válečníků na každé straně.

 

Pravidla:
 

  • Zranění- Jeden zásah nebo jedna dávka do jedné končetiny, může ošetřit medik. Zásah do více končetin nebo kamkoli jinam, smrt. Zranění se ošetřuje po novu, injekční stříkačkou. Na zasažené místo se simuluje stříknutí. Po tom, ošetřený čeká na místě 5min, nic nedělá, a pak se teprve zapojuje zpět do akce. Injekční stříkačka musí být zabalená buď v původním obalu, nebo v nějakém uzavíratelném sáčku. Jen z takovéto stříkačky lze ošetřovat. Recyklují se po každé operaci. Je jich omezený počet. 

  • Hraje se na granáty. Poloměr výbuchu dle MP pravidel, tedy 2,5m. 

  • Na helmu se Nehraje!!! 

  • Munice neomezena.  

  • Recyklace po každé operaci. Na operaci jeden život.  

  • Odposlech zakázán. 

  • V této misi zákaz pyrotechniky, kromě „výbušniny“ na vlak a dýmovnic na „otrávení“ vodního zdroje.